Aviācijas drošības dienests: Avarējušajā «EgyptAir» lidmašīnā bija piedūmojums

Vidusjūrā iekritušajā «EgyptAir» lidmašīnā pirms katastrofas bija piedūmojums, par Francijas aviācijas drošības dienestā teikto sestdien informēja aģentūra AFP. Lidmašīnas automātiskie raidītāji nosūtīja informāciju par piedūmojumu, taču pašlaik vēl ir priekšlaicīgi secināt, kas izraisījis A320 bojāeju. 

«No lidmašīnas tika saņemti signāli, kas liecina par dūmiem kabīnē neilgi pirms datu plūsma pārtrūka,» teica Francijas izmeklēšanas un analīzes birojā. «Ir pāragri interpretēt šo informāciju, mēģinot saprast negadījuma cēloni, jo nav atrastas ne atlūzas, ne lidojuma datu ieraksta ierīces.»

Путешествия бизнес авиацией

«The Wall Street Journal» iepriekš vēstīja, ka automātiskie ziņojumi liecināja par bieziem dūmiem lidaparāta priekšgalā un traucējumiem lidojuma vadības sistēmā. Dūmi lidmašīnas priekšgalā bija tualetē un tehniskajā nodalījumā zem pilotu kabīnes. Informācija par problēmām tika noraidīta trīs minūtes pirms lidmašīnas pazušanas no radaru ekrāniem.

Jau vēstīts, ka Ēģiptes aviosabiedrības «EgyptAir» reisa MS804 lidmašīna «Airbus A320» izlidoja no Parīzes trešdien vakarā uz Ēģiptes galvaspilsētu Kairu. Taču naktī pulksten 2.30 pēc Kairas laika kontakti ar lidmašīnu pārtrūka brīdī, kad tā atradās virs Vidusjūras 11 kilometru augstumā un no Grieķijas gaisa telpas tikko bija ielidojusi Ēģiptes gaisa telpā — aptuveni pusstundu pirms nolaišanās Kairā.

Nekādi ekipāžas sūtīti trauksmes signāli netika saņemti. 

Lidmašīnā atradās 66 cilvēki — 56 pasažieri, starp tiem trīs bērni, kā arī septiņi apkalpes locekļi un trīs apsardzes darbinieki, paziņoja aviosabiedrība. Ēģiptes armija piektdien apmēram 290 kilometru uz ziemeļiem no Ēģiptes piekrastes pilsētas Aleksandrijas atradusi dažādas atlūzas, tostarp krēslus un bagāžu.

Авиаперелеты на мероприятия и события

Читайте также  Lidmašīna Varšavas lidostā veikusi avārijas nosēšanos bez priekšējās šasijas
Яндекс.Метрика