Francijā radīta «kopā lidošanas» lietotne

Francijā radīta mobilā lietotne, kas saved kopā pilotus ar aviopasažieriem. Līdzīgi kā “Uber” piedāvā alternatīvu taksistu pakalpojumiem, aplikācija “Wingly” piedāvā alternatīvu aviokompāniju lidojumiem. Šāds pakalpojums jau veiksmīgi darbojas Vācijā, Lielbritānijā un Francijā. 

Gluži kā «Uber» vai «Airbnb», tikai gaisā. Aviopasažieru ērtībai radīta lietotne, kas piedāvā atrast pēdējā brīža lidojumu no netālu esoša pilota. Tāpat kā citos līdzīgos šāda veida pakalpojumos pilotiem ir jāpiereģistrējas un jāiesniedz sava medicīniskā izziņa un lidaparāta tiesības. Tad piloti, kuriem pieder vieglās lidmašīnas, var piedāvāt lidojumus klientiem. Šādu biznesu uzsāka pirms diviem gadiem, lai izmantotu iepriekš neizzinātu potenciālu.

Путешествия бизнес авиацией

«Tā ir platforma kopā lidošanai, kaut kas līdzīgs kopā braukšanai. Mēs savedam kopā privātos pilotus, kuriem ir brīvas vietas, ar pasažieriem, lai viņi var dalīt izmaksas un kopīgi izbaudīt lidojumu,» stāsta “Wingly” dibinātājs Bertrands Jobs.

Lietotne gan īsti nekonkurē ar aviolīnijām, jo piedāvā citāda veida lidojumus uz mazākiem lidlaukiem, piemēram, iespēju apskatīt Luāras upi vai Normandijas salas lidojumā no Francijas. Lidojumu galvenais mērķis ir izklaide un ievērojamu vietu apskatīšana no augšas.

«Man likās, ka kopā lidošana ir kaut kas elitārs vai arī salīdzinoši dārgs pasākums, bet es apskatīju mājaslapu un redzēju, ka var atrast lidojumus cenās no 40 eiro. Tāpēc beidzot šis pakalpojums ir pieejams, un tas var kalpot par lielisku dāvanu draugiem un kolēģiem,» uzskata “Wingly” lietotājs Bendžamins. 

Tā kā šādi lidojumi ir gan pilotu, gan pasažieru interesēs, strauji pieaug caur platformu organizēto lidojumu skaits. Kompānija apgalvo, ka ik mēnesi notiek aptuveni 600 lidojumi.

Авиаперелеты на мероприятия и события

Читайте также  «Sukhoi» lidmašīnu ekonomiskais izdevīgums var izrādīties mānīgs
Яндекс.Метрика