Frankfurtes lidosta pamazām atsāk strādāt


Foto: flickr.com/uggboy

Plkst.14.30 (pēc Latvijas laika) Frankfurtes lidostā no sniega attīrīts viens skreceļš un no tā dažas lidmašīnas ir pacēlušās, taču nolaišanās pagaidām vēl nav iespējama, vēsta raidsaibiedrība BBC.

Kā iepriekš prognozēja lidostas administrācijā, no plkst. 14.30 (pēc Latvijas laika) lidosta pamazām atsāk darbu. Putenis ir mazinājies, Fankfurtē mazliet snieg, redzamība uzlabojusies un ir ap diviem kilometriem, arī vējš pierimst, liecina lidostas meteoroloģiskās stacijas dati.

Jau vēstīts, ka Fankfurtes lidosta, kas ir trešā lielākā lidosta Eiropā, otrdien tika slēgta spēcīga sniegputeņa dēļ. Puteņa laikā redzamība samazinājusies līdz 350 metriem, liecina lidostas meteoroloģiskās stacijas informācija. Uzsniguši 12 centimetri sniega.

No un uz Frankfurti atcelti arī divi Latvijas aviosabiedrības «airBaltic» reisi.

Путешествия бизнес авиацией

Sniega dēļ kavējas un atcelti arī desmitiem reisi no Šarla de Gola un Orli lidostām Parīzē.

Sniega vētra un puteņi plosās Anglijas dienvidos, Angļu kanālā, Francijas ziemeļos, Beniluksa valstīs un Vācijā.

Anglijas dienvidaustrumos simtiem cilvēki iesprostoti savās mašīnās uz piesnigušiem ceļiem un glābšanas dienesti saņem daudz izsaukumu par autoavārijām.

Kompānija «Eurostar» apturējusi ātrvilcienu satiksmi starp Parīzi un Londonu, kā arī Parīzi un Briseli. Kompānija aicina pasažierus palikt vilcienu stacijās un bez vajadzības tās nepamest, jo laikapstākļi ir bīstami.

Haoss satiksmē ir arī Beļģijā, Briselē un citās Beļģijas pilsētās atcelti vai kavējās autobusu un vilcienu reisi, bet ātrvilcienu «Thalys», kas savieno Parīzi un Briseli, satiksme apturēta, kamēr spēcīga snigšana turpinās, paziņojusi kompānija «Thalys International».

Авиаперелеты на мероприятия и события

Читайте также  Polijā avarējusi Latvijā reģistrēta ultravieglā lidmašīna; bojā gājuši divi cilvēki
Яндекс.Метрика