Šveices kalnos atrod pazudušās gaisa spēku lidmašīnas atlūzas


Foto: EPA, ALEXANDRA WEY

Pirmdien treniņa lidojuma laikā pazudušās Šveices gaisa spēku iznīcinātājlidmašīnas F/A18C atlūzas otrdien atrastas Alpu kalnos valsts centrālajā daļā, ziņo raidsabiedrība BBC, atsaucoties uz Šveices Aizsardzības ministrijas paziņojumu. 

Lidmašīnas katastrofas vieta pamanīta no meklēšanas vienības helikoptera. Piekļūt pie avārijas vietas ir iespējams tikai no gaisa, un glābēji plāno to izdarīt, tikko laika apstākļi būs labvēlīgāki.   

Путешествия бизнес авиацией

Pilota meklēšana turpinās. Viņa ģimenei palīdzību sniedz militārie psihologi.

Lidmašīna pazuda treniņa lidojuma laikā, tajā piedalījās divas lidmašīnas, pazudušais iznīcinātājs pacēlās gaisā 15 sekundes pēc pirmās lidmašīnas un drīz vien pazuda no radariem.

Jau ziņots, ka lidmašīna pazudusi valsts centrālajā daļā dienas otrajā pusē. Pagaidām nav nekādu ziņu par pilota likteni.  

Laikraksta “Tages Anzeiger” interneta portāls atzīmē, ka šis ir jau kārtējais incidents Šveices gaisa spēkos. 2015.gada oktobrī avarēja divvietīga lidmašīna  F/A18. Incidents notika kopīgi ar Franciju rīkoto manevru laikā.  Savukārt šī gada jūnijā Nīderlandē avarēja iznīcinātājs F-5, toreiz pilots katapultējās.  

Авиаперелеты на мероприятия и события

Читайте также  ASV pēc vairāku pasažieru sasirgšanas karantīnā ievieto AAE lidmašīnu
Яндекс.Метрика