Nepālā lidmašīnas katastrofā desmitiem bojāgājušo


Foto: REUTERS, NAVESH CHITRAKAR

Netālu no Nepālas galvaspilsētas Katmandu starptautiskās lidostas lidmašīnas avārijā gājuši bojā vismaz 49 cilvēki, apstiprinājusi vietējā policija. Lidmašīnā bija 67 pasažieri un četri apkalpes locekļi. Avārijas iemesls vēl nav zināms.

Lidmašīna bija ceļā no Bangladešas galvaspilsētas Dakas un neilgi pirms nolaišanās Katmandu lidostā tā nogāzās netālu esošajā futbola laukumā un aizdegās.

Kadros no negadījuma vietas redzams, kā netālu no lidostas paceļas melni dūmu mākoņi. Tikai tad, kad ugunsdzēsēji bija liesmas apdzēsuši, glābēji varēja piekļūt cilvēkiem un sāka viņus vilkt ārā no lidaparāta.

Путешествия бизнес авиацией

Izdzīvojušie stāsta, ka lidaparāts gaisā pēkšņi sāka kratīties un tad bija dzirdams liels blīkšķis.

Intervijā vietējiem medijiem civilās aviācijas amatpersona pauda, ka lidmašīnai vajadzēja nosēsties Katmandu lidostā no dienvidu puses, taču tā nezināmu iemeslu dēļ nosēdās no ziemeļiem.

Lai noskaidrotu avārijas iemeslu, Nepālas premjerministrs solījis tūlītēju izmeklēšanu.

Katmandu lidosta ir vienīgā starptautiskā Nepālas lidosta. Kalnainajā Nepālā pēdējos gados notikušas vairākas aviokatastrofas, kas negatīvi ietekmējis tūrisma industriju. Traģiskākā no tām bija 1992.gadā, kurā gāja bojā visi 113 lidmašīnā esošie.

Авиаперелеты на мероприятия и события

Читайте также  Kanādā lidmašīna noskrien no skrejceļa; 25 cilvēki hospitalizēti
Яндекс.Метрика