Puteņa dēļ «airBaltic» pārtrauc satiksmi ar Frankfurti


Foto: LTV

Aviokompānija «airBaltic» otrdien pēcpusdienā atcēlusi reisus uz un no Frankfurtes, pavēstīja lidostas «Rīga» pārstāve Elīna Krastiņa.

Fankfurtes lidosta, kas ir trešā lielākā lidosta Eiropā, ir slēgta spēcīga sniegputeņa dēļ. Puteņa laikā redzamība samazinājusies līdz 350 metriem, liecina lidostas meteoroloģiskās stacijas informācija. Uzsniguši 12 centimetri sniega.

Lidostas administrācija ziņo, ka līdz plkst. 14.30 (pēc Latvijas laika) skrejceļi varētu tikt attīrīti no sniega un lidostas darbība daļēji atjaunota.

Путешествия бизнес авиацией

Jau vēstīts, ka sniega dēļ kavējas un atcelti arī desmitiem reisi no Šarla de Gola un Orli lidostām Parīzē.

Sniega vētra un puteņi plosās Anglijas dienvidos, Angļu kanālā, Francijas ziemeļos, Beniluksa valstīs un Vācijā.

Anglijas dienvidaustrumos simtiem cilvēki iesprostoti savās mašīnās uz piesnigušiem ceļiem un glābšanas dienesti saņem daudz izsaukumu par autoavārijām.

Kompānija «Eurostar» apturējusi ātrvilcienu satiksmi starp Parīzi un Londonu, kā arī Parīzi un Briseli. Kompānija aicina pasažierus palikt vilcienu stacijās un bez vajadzības tās nepamest, jo laikapstākļi ir bīstami.

Haoss satiksmē ir arī Beļģijā. Briselē un citās Beļģijas pilsētās atcelti vai kavējās autobusu un vilcienu reisi, bet ātrvilcienu «Thalys», kas savieno Parīzi un Briseli, satiksme apturēta, kamēr spēcīga snigšana turpinās, paziņojusi kompānija «Thalys International».

Авиаперелеты на мероприятия и события

Читайте также  Valērijs Ozols
Яндекс.Метрика