Rostovā avarējušās lidmašīnas kapteinis bijis pārguris


Foto: EPA, ARKADY BUDNITSKY

Pagājušajā nedēļā Rostovā avarējušās lidmašīnas kapteinis bijis pārguris. To viņš iepriekš atzinis saviem kolēģiem, kuri snieguši anonīmu interviju britu raidsabiedrībai BBC.

Saistībā ar aviokompānijas «FlyDubai» lidmašīnas aviokatastrofu Rostovā atklājusies jauna informācija. Tapis zināms, ka avarējušās lidmašīnas kapteinis grasījās pamest darbu lidsabiedrībā un sūdzējies par pārlieku lielo nogurumu.

Путешествия бизнес авиацией

To viņš sacījis saviem kolēģiem, kuri anonīmā intervijā britu raidsabiedrībai BBC atzinuši, ka arī viņiem bieži vien nākas lidot pārgurušiem un vairāki no viņiem apsvēruši iespēju pamest šo nozari

Zemo cenu aviosabiedrības «FlyDubai» lidmašīna avarēja spēcīga vēja un sliktas redzamības apstākļos, pilotam neveiksmīgi mēģinot atkārtot nosēšanos. Aviokatastrofā bojā gāja 62 cilvēki.

Jau ziņots, ka no 55 lidmašīnas pasažieriem 44 bija Krievijas pilsoņi, lielākā daļa tūristi, kā arī astoņi no Ukrainas, divi Indijas pilsoņi un viens Uzbekistānas pilsonis. Lidmašīnas apkalpe bija starptautiska. To vadījis Kipras pilsonis.

Aviokatastrofa notika Rostovā pie Donas naktī uz sestdienu. Aviokompānijas «FlyDubai» lidmašīna «Boeing 737-800», kura veica reisu no Dubaijas, sliktos laika apstākļos mēģinot nosēsties Rostovā pie Donas, nogāzās ārpus nosēšanās joslas.

Авиаперелеты на мероприятия и события

Читайте также  Antarktīdā būvēs pirmo lidmašīnu skrejceļu
Яндекс.Метрика