«American Airlines» un «US Airways» paziņo par apvienošanos


Foto: wikipedia.org

ASV aviokompānijas «American Airlines» mātesuzņēmums «AMR Corp.» un «US Airways» ceturtdien paziņoja, ka to valdes apstiprinājušas apvienošanās vienošanos, lai radītu lielāko ASV lidsabiedrību. Apvienotā kompānija darbību uzsāks pēc «American Airlines» bankrota lietas izskatīšanas, liecina medijos izskanējusī informācija.

Путешествия бизнес авиацией

Pēc «American Airlines» izkļūšanas no bankrota procedūras un šī darījuma īstenošanas «US Airways» piederēs aptuveni 28% jaunās lidsabiedrības akciju, «American Airlines» īpašumā nonākot pārējai daļai. «Apvienotajai aviokompānijai būs apjoms, plašums un iespējas, lai krietni efektīvāk un rentablāk konkurētu pasaules tirgū,» norādīja «US Airways» vadītājs Duglass Pārkers. «Mūsu apvienotais tīkls nodrošinās ievērojami vairāk pievilcīgus piedāvājumus klientiem.»

Apvienotā lidsabiedrība piedāvās vairāk nekā 6700 reisus dienā uz 336 galamērķiem 56 valstīs, vēsta mediji. Jaunā aviokompānija būs lielākā ASV apgrozījuma ziņā. Informācijas avoti ziņo, ka Pārkers kļūs par jaunizveidotās kompānijas vadītāju, bet «American Airlines» vadītājs Toms Hortons līdz 2014.gada vidum pildīs valdes priekšsēdētāja pienākumus.

Abu aviokompāniju apvienošanās apsvērta jau kopš 2011.gada novembra, kad «American Airlines» tiesā iesniedza bankrota pieteikumu, nespējot samazināt parādsaistības un izmaksas.

Авиаперелеты на мероприятия и события

Читайте также  Frankfurtes lidosta pamazām atsāk strādāt
Яндекс.Метрика