Pasažieres stāsts: «airBaltic» reisa ārkārtas nosēšanās laikā cilvēki lidmašīnā bija ļoti savaldīgi

Lai gan sestdien, 17.septembrī, “airBaltic” reiss veica avārijas nosēšanos Rīgas lidostā, pasažieri lidmašīnā bija ļoti savaldīgi un nebija manāmas kādas histēriskas reakcijas, intervijā LTV raidījumam “Panorāma” pastāstīja pasažiere Ligita Kovtuna, kura lidoja šajā reisā.

Ligita stāsta, ka jau sākotnēji pasažieriem likās aizdomīgi, ka lidmašīna ilgi neuzņem ātrumu, bet riņķo. Tad pilots paziņojis, ka lidmašīnai nāksies atgriezties Rīgas lidostā, bet vēlāk atklājis, ka jāgatavojas uz avārijas nosēšanos.

Путешествия бизнес авиацией

“Acīmredzot, saskaņā ar instrukcijām stjuartiem vajadzēja izkliegt pavēles. Es tās no uztraukuma neatceros, bet fakts ir tāds, ka es sēdēju un skaitīju tēvreizi. […] Kas attiecas uz pārējiem, nebija neviena histēriska pasažiera, neviena neadekvāta. Cilvēki bija ļoti savaldīgi,” atceras Ligita.

Pasažiere uzteic lidmašīnas apkalpes darbu: “Perfekta bija stjuarte. Mēs tikai ar acu kaktiņu varējām redzēt, ka meitene ir uztraukusies, mute kalst un asaras valda. Un garām ejot viņa savam kolēģim pačukst – ieliki kabatā pasi…”

Jau ziņots, ka sestdien,17. septembrī, Rīgas lidostā “airBaltic” lidmašīna, kurai bija paredzēts reiss uz Cīrihi, veica avārijas nosēšanos. Pēc tam lidosta slēdza skrejceļu, novirzot ceļā uz Rīgu esošās lidmašīnas uz citām lidostām. Lidmašīnā esošie cilvēki tika evakuēti.

Авиаперелеты на мероприятия и события

Читайте также  «airBaltic» apstiprina: Reisā no Kopenhāgenas bijuši sarežģījumi ar lidmašīnas šasiju
Яндекс.Метрика