Spēcīgā turbulencē «Aeroflot» lidmašīnā cieš 27 pasažieri


Neskaidrs kadrs no aina lidmašīnāFoto: REUTERS, REUTERS TV

Lidojumā no Maskavas uz Bangkoku ļoti stiprā turbulencē iekļuva Krievijas aviokompānijas “Aeroflot” lidmašīna, negadījumā ciešot 27 pasažieriem, vēsta AFP.

Turbulence bijusi tik stipra, ka daži pasažieri lauzuši kaulus, pirmdien, 1.maijā norādīja Taizemes amatpersonas.

Pirms nosēšanās iekļūstot turbulences zonā, lidmašīnu vēji novirzīja no kursa  un strauji uzmeta vairāk nekā simt metru augstumā. Nepiesprādzētie pasažieri tika izmesti no savām vietām, daži no viņiem ar galvu atsitās pret lidmašīnas griestiem.

Путешествия бизнес авиацией

Eksperti notikušo klasificē kā skaidru debesu turbulenci, kas neveidojas mākoņos un līdz ar to ir gandrīz nepamanāma ar meteoroloģiskajiem radiolokatoriem.

Krievijas vēstniecības Taizemē pārstāvis Deniss Antoņuks norādījis, ka ievainoto vidū ir 24 Krievijas un trīs Taizemes pilsoņi. Slimnīcā nogādāti 15 Krievijas un divi Taizemes pavalstnieki.

AFP atsaucas uz televīzijas kanāla “Rossiya 24” sižetu, kurā kāds pasažieris ar telefonu nofilmējis haosu, kāds bijis lidaparātā. Ievainotie pasažieri gulējuši uz grīdas, visapkārt mētājušās skābekļa maskas un bija redzamas asinis.

Krievijas vēstniecības konsulārā departamenta vadītājs Vladimirs Sosnovs atzinis, ka daži cietušie tiek operēti. Tiesa, viņš nezināja, cik cilvēkiem ir veiktas operācijas. Tomēr ievainojumi nav dzīvībai bīstami.

Авиаперелеты на мероприятия и события

Читайте также  «Delta» piloti sajauc lidlaukus un nosēžas nepareizā galamērķī
Яндекс.Метрика