Vairāki «Ryanair» reisa Dublina — Zadara pasažieri hospitalizēti pēc ārkārtas nosēšanās Vācijā


Foto: REUTERS, Stefano Rellandini

Vairāk nekā 30 zemo cenu lidsabiedrības “Ryanair” reisa Dublina – Zadara pasažieri pēc ārkārtas nosēšanās Vācijā ir nogādāti slimnīcā. Lidmašīnas kabīnē samazinājās gaisa spiediens, un vairākiem cietušajiem asiņoja ausis, vēsta raidsabiedrība BBC.

Reiss FR7312 no Dublinas uz Horvātijas pilsētu Zadaru problēmu dēļ bija spiests piezemēties Frankfurtes — Hānas lidostā.  

Lidsabiedrība paziņoja, ka salonā pasažieriem bija skābekļa maskas, un lidmašīnas apkalpe nodrošināja “kontrolētu nolaišanos”.  

Путешествия бизнес авиацией

Saskaņā ar “Flight Radar” informāciju lidmašīna no 8 kilometru augstuma līdz 3 kilometru augstumam nolaidās septiņās minūtēs.  

“Ryanair” paziņoja, ka lidmašīna piezemējās normāli, un pasažieri atstāja lidaparātu, “lai gan dažiem piesardzības dēļ sniegta mediķu palīdzība”.  

Lidmašīnā atradās 189 pasažieri, 33 no kuriem nogādāti slimnīcā, un daži nolēma neturpināt savu ceļojumu, informēja Vācijas policija.  

Daži pasažieri laikrakstam “Irish Times” pastāstīja, ka pēkšņi salonā nostrādāja skābekļa masku sistēma un nodzisa gaisma, bet aptuveni 15 minūtes netika sniegta nekāda informācija, un tikai pēc tam paziņots, ka lidmašīna piezemēsies Vācijā.  

Pasažieri arī kritizēja lidsabiedrības attieksmi pēc piezemēšanas, jo viņiem nebija pietiekami ēdiena un ūdens, viņi tika pamesti novārtā Frankfurtes — Hānas lidostā.  

Авиаперелеты на мероприятия и события

Читайте также  No «United Airlines» lidmašīnas ASV nepamatoti izsēdina pasažieri
Яндекс.Метрика